+86-0512-62885849

EN
Të gjitha kategoritë

shtëpi /Na kontaktoni

NA KONTAKTONI

A po kërkoni zëvendësime me kosto efektive për ndërprerësit e emrave të markës?

Ne ofrojmë çelësa që përputhen me dimensionet dhe specifikimet tuaja të performancës.

* Themeluar në 2003

* Klientët përfshijnë Wirepool, Siemens, Electrolux, Panasonic, Kina kontinentale dhe Tajvani

* Ofrimi i zëvendësimeve të sakta për çelsat nga Honeywell, C&K, Qershia, E-çelës, Omron, Matsushita dhe Burgess

* Ne mund t'ju ndihmojmë të kurseni 30%-50% të kostos aktuale

Na dërgoni P/N-në origjinale dhe shikoni sa mund të kurseni.

Tel:
+86-0512-62885849
Fax:
+86-0512-62885949
Adresa:
No.225, Su Hong Road,Parku Industrial Suzhou,Suzhou,Kinë,215000
Email
[email protected]
Kodi Postar
215000

Kërkesat për shërbimin ndaj klientit

Ju lutemi kontaktoni për çdo problem që keni.

Ne do të përpiqemi më të mirën për t'iu përgjigjur 24 orë.

Na kontaktoni