+86-0512-62885849

EN
Të gjitha kategoritë

shtëpi /Produkte /Switch Rocker /Ndërprerës i Ndriçuar Rocker

  • /img / kan-b2-25psw28b-me-cilësi-të-lartë-në-3pins-spdt-rrumbullakët-kuqe-ndriçuar-rocker-switch.jpg

KAN-B2-25PSW28B cilësi të lartë on-off 3pins SPDT rrumbullakët të kuqe kaloni ndriçuar karrige lëkundëse

seri:KAN-B2

Detail shpejtë:

lloj: KAN-B2-25PSW28B    
Kategoria e ndërtimit: D
mënyrës së përdorimit: Aksioni Rocker
konfiguracion: Single-Pol Single-Nëpërmjet (SPDT)
Forma terminal: #187 lidhni shpejt Terminalin
rritje: Snap-In
mbrojtje: IP40

  • Vërejtje
  • Aplikimet
  • parametrat teknike
Vërejtje

SIGURIA MIRATIMI & VLERËSUAR:

i miratuar vlerësim

shenjë

referim jo.

12A24VDC  6.5A250VAC  13A125VAC

UL&kultura

E215677

 

VDE

 

10(8)A250VAC T105 / 55

CQC

CQC06002017321

 

NEMKO

 

 

SEMKO

 

 

FIMKO

 

 

DEMKO

 

 

CE

 

10(8)A250VAC T105 / 55

TUV

15013611 004

 

ENEC

 

10(8)A250VAC T105 / 55

EK

SU02027-12001

 

CB

 


 PJESË LISTA:

ITEM

EMRI

MATERIAL

1

SHTPIA

najloni

2

BOSHTI

najloni

3

BUTONI

najloni

4

bashkim TERMINAL

BRENCA sTRIP

5

Moving TERMINAL

BRONXI sTRIP

6

SUPPORT

KOHA sTRIP

7

ngjeshur Pranvera

çelik Çeliku WIRE

8

TOP Kolonë

BRENCA sTRIP

9

KONTAKT

AgCdO / KOHA

10

LED

LED

Aplikimet

shtëpi / Pajisje shtëpiake
kazan elektrike, robot pastër, pluhuri tërheqëse, vakum të pastër, Makinë kafeje, Drejtimin e makinës etj.

Pajisje elektronike
lodra, mjetet e pushtetit, panel kontrolli Car etj.

parametrat teknike

1â € SPECIFIKIMET detaje:
lloj:                                  KAN-B2-25PSW28B    
Kategoria e ndërtimit:   D
mënyrës së përdorimit:         Aksioni Rocker
konfiguracion:                  Single-Pol Single-Nëpërmjet (SPDT)
Forma terminal:                  #187 lidhni shpejt Terminalin
rritje:                          Snap-In
mbrojtje:                  ã €€    IP40

1.1    OPERATIVE CHARACTERISTICSNote:

Karakteristikat

njësitë

standardet

shënim

vë në veprim forcë

N

4±1.5 Max

origjinal 4±1.5  .

kontakt forcë

N

0.4 Min

origjinal 0.4 Min

elektrik pastrim

mm

3 Min

origjinal 3 Min

vë në veprim Force:Forca e nevojshme për të lëvizur actuator nga lirë në pozicionin e operacionit

1.2 KARAKTERISTIKA TË PËRGJITHSHME
1.2.1Aplikacion                              Ky specifikim është aplikuar në KAN lëkundës Kalo përdoret për pajisjet elektronike.
1.2.2Operative varg temperatura       -25 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=544960.942960 from this server. That’s all we know.
1.2.3kushtet e provës                       Përveç nëse specifikohet ndryshe. Kushtet atmosferike për të bërë matjet dhe testet janë si më poshtë  
 temperatura e ambientit:            15~ 35a "ƒ
 Lageshtia relative:                   45~ 85%
 presionin e ajrit:                            86~ 106kPa (860~ 1060 mbar)
 Nëse ndonjë dyshim dalin në gjyq. Testet do të kryhen në kushtet e mëposhtme.  
 temperatura e ambientit:            20±2℃
 Lageshtia relative:                   60~ 70%
 presionin e ajrit:                            86~ 106kPa (860~ 1060 mbar)
1.3 ndërtimi pamjen dhe dimensionet
1.3.1 shfaqje                     Switch duhet të kenë përfunduar të mirë, dhe nuk plas ndryshk ose dështimet plating.
1.3.2 Ndërtimi dhe dimensionet    Referojuni vizatim individuale produktit.
3.4. specifikimet elektrike

NO.

artikuj

provë kushtet

kriteret

1.4.1

kontakt
rezistencë

do të të jetë matur në 12A 24VDC nga tension rënie
metodë pas disa operacionet pa ngarkesë.

i aplikuar pozitë: Ndërmjet terminal dhe terminal  

30mΩ MAX

1.4.2

Izolimi
rezistencë

provë tension:500VDC, matur pas 1 min ±5s

i aplikuar pozitë: 1)Ndërmjet terminal dhe terminal 

2)Ndërmjet terminal dhe terren

100MΩ MIN

1.4.3

tension provë

në vazhdim provë tensionet do të të jetë i aplikuar për 1 min.

(Prerje  aktual:0.5mA)

1)Ndërmjet terminal dhe terminal :
           2000VAC / min (50~ 60Hz)

2)Ndërmjet terminal dhe terren:
           2500VAC / min (50~ 60Hz)

jo jopërçues Thyej

do të ndodh

1.5. MJEDISI REZISTENCA

NO.

artikull

provë kushtet

kriteret

1.5.1

të ftohtë

pas duke testuar në -25±2℃ për 96 orë,
të ndryshim do të të lejohet në qëndrim
nën normal temperatura e dhomës dhe
lagështi kusht për 1orë, dhe atëherë
matje Do të jetë i bërë brenda 1 orë.
ujë pika do të të jetë hequr.

kontakt rezistencë(artikull 4.1): 

100mΩ MAX

Izolimi rezistencë (artikull 4.2):

50MΩ MIN

tension provë: (artikull 4.3)

jo jopërçues
Thyej do të ndodh.

operativ karakteristikë
(artikull 5.1):

operativ karakteristikë
shumëllojshmëri brenda ±10% të
i caktuar vlerë .

jo anomalitë do të të jetë
i njohur në dukje
dhe ndërtim.

1.5.2

thatë nxehtësi

pas duke testuar në 105±2℃ për 96 orë,
të ndryshim do të të lejohet në qëndrim
nën normal dhomë temperaturë dhe
lagështi kusht për 1orë, dhe atëherë
matje Do të jetë i bërë brenda 1 orë.

1.5.3

lagur nxehtësi

pas duke testuar në 40±2℃ dhe 90-95%RH
për 96 orë, kaloni do të të jetë i lejuar në
qëndrim nën normal temperatura e dhomës
dhe lagështia kusht për 1orë, dhe atëherë
matje do të të jetë i bërë brenda 1 orë.
ujë pika duhet të jetë hequr.

1.5.4

ndryshim të

temperaturë

pas 20 ciklet of në vazhdim kushtet ttë
ndryshim Do të jetë i lejuar në qëndrim nën
normal dhomë temperaturë dhe lagështia
kusht për 1orë, dhe atëherë matje
do të të bëhen brenda 1 orë.
ujë pika do të të jetë hequr.

1.5.5

Kripë mjegull

ndryshim do të të jetë kontrolluar pas në vazhdim që të mos.

1) temperaturë: 35±2℃

2) Kripë zgjidhje: 5±1% (të ngurta nga masë)

3) kohëzgjatje: 24±1orë

pas provë, kripë depozitë do të të jetë
hequr në vrapimi ujë 

jo jashtëzakonshme gërryerje do të të jetë
i njohur në metal pjesë

1.6. Saldim KARAKTERISTIKAT

 

1.6.1

 

lidhës aftësi

ndryshim provë nën i tillë kushtet dhe inspektoj pas. 

1ï ‰ ndryshueshëm temperaturë varg ï¼š235±5℃;

2ï ¼ ‰ Dip time:3±0.5s;

 

The zonë të rënie e horizontit kallaj
duhet kapur 95%
ngopura zonë

 

1.6.2

 

rezistencë në
bashkim nxehtësi

 

The ndryshim do të të jetë inspektoj nën i tillë kushtet poshtë

temperaturë dhe ngopura kohë

gjykim masë

temperature (℃)

Koha (s)

vend i caktuar saldim metodë

260±5

5±1

bashkim metodë

350±5

3±0.5

 

 

të gjithë of të shfaqje,
motor funksione,
elektrik Vetitë
janë jo jonormal.  

1.7. durim

NO.

artikull

provë kusht

kriteret

1.7.1

durim

(sipas në

 UL61058)

13A 125VAC

ndryshim do të të jetë operohet sipas në në vazhdim rend

(Test1 ~ test2)

 

tension

aktual

pushtet faktor

operacion
normë

numër
të operacion

Testi1

125V

13.45A

0.75-0.8

6-10

ciklet / min

50ciklet

test2

125V

13A

0.75-0.8

6-10

ciklet / min

6000ciklet

tension provë(Prerje aktual:0.5mA)

1GPA 125/250VAC ;

ndryshim do të të jetë operohet 6,000 ciklet në 15-20 ciklet / min.

provë tensionet do të të jetë i aplikuar për 1 min

Izolimi rezistencë(artikull 4.2): 

30MΩ MIN

tension provë:

Terminal dhe terren:1000VAC

jo jopërçues Thyej do të ndodh.

operativ karakteristikë (artikull 5.1):

operativ karakteristikë shumëllojshmëri 

brenda ±20% të i caktuar vlerë .

6000 ciklet
temperaturë ngrihem:30℃ MAX;

10,000 ciklet
temperaturë ngrihem:55℃ MAX;

 

jo anomalitë do të
të jetë i njohur në
shfaqje dhe ndërtim

1.7.2

durim

(sipas në
EN61058-1

/IEC61058-1)

10 (8) A 250VAC

ndryshim do të të jetë operohet 10,000 ciklet në 15~ 20 ciklet / min

tension provë(Prerje aktual:0.5mA)

provë tensionet do të të jetë i aplikuar për 1 min.

Izolimi rezistencë(artikull 4.2): 

50MΩ MIN

tension provë:

Terminal dhe terminal:750VAC

Terminal dhe terren:1500VAC

jo jopërçues Thyej do të ndodh.

operativ karakteristikë (artikull 5.1):

operativ karakteristikë shumëllojshmëri 

brenda ±20% të i caktuar vlerë .

temperaturë ngrihem:55℃ MAX

jo anomalitë do të të jetë
njohur në shfaqje
dhe ndërtim

4. vizatim & DIMENSIONI:

5. CIRCUIT DIAGRAM:

6. PAKETIMI:

6.1

paketim material:

plastik çantë / 
Të dyfishtë-shtresa letër kuti kartoni

6.2

paketim numër:

100 copë për çantë 
10 çanta për i brendshëm kuti kartoni
2 i brendshëm kartona për anijeve kuti kartoni

çdo anijeve kuti kartoni 2000 copë

6.3

peshë:

bruto peshë:  11.75kg

Neto peshë:   10.0kg 

6.4

madhësi:

31 x26 X27 CM /0.022CBM

Na kontaktoni