+86-0512-62885849

EN
Të gjitha kategoritë

shtëpi /Produkte /Switch Rocker /I papërshkueshëm nga uji Rocker Switch

  • /IMG / kan-b2-sw25p39y-free-mostër-3-këmbët-rrumbullakët-i papërshkueshëm nga uji-rocker-switch-me-Orang-led.jpg

KAN-B2-SW25P39Y mostër të lirë 3 kunjat rrumbullakët kaloni papërshkueshëm nga uji karrige lëkundëse me Orang LED

seri:KAN-B2

Detail shpejtë:

lloj: KAN-B2-SW25P39Y    
Kategoria e ndërtimit: D
mënyrës së përdorimit: Aksioni Rocker
konfiguracion: Single-Pol Single-Nëpërmjet (SPST)
Forma terminal: #187 lidhni shpejt Terminalin
rritje: Snap-In
mbrojtje: IP65

  • Vërejtje
  • Aplikimet
  • parametrat teknike
Vërejtje

SIGURIA MIRATIMI & VLERËSUAR:

i miratuar vlerësim

shenjë

referim jo.

12A24VDC  6.5A250VAC  13A125VAC

UL&kultura

E215677

 

VDE

 

10(8)A250VAC T105 / 55

CQC

CQC06002017321

 

NEMKO

 

 

SEMKO

 

 

FIMKO

 

 

DEMKO

 

 

CE

 

10(8)A250VAC T105 / 55

TUV

15013611 004

 

ENEC

 

10(8)A250VAC T105 / 55

EK

SU02027-12001

 

CB

 

 PJESË LISTA:

ITEM

NAME

MATERIAL

1

HOUSE

najloni

2

BOSHTI

najloni

3

BUTTON

najloni

4

bashkim TERMINAL

BRASS sTRIP

5

Moving TERMINAL

BRONXI sTRIP

6

SUPPORT

COPPER sTRIP

7

ngjeshur SPRING

çelik STEEL WIRE

8

TOP Kolonë

BRASS sTRIP

9

KONTAKT

AgCdO / COPPER

10

LED

LED

plastike kthyer nuk duhet të tejkalojë 20%.

Aplikimet

shtëpi / Pajisje shtëpiake
kazan elektrike, robot pastër, pluhuri tërheqëse, vakum të pastër, Makinë kafeje, Drejtimin e makinës etj.
Pajisje elektronike
lodra, mjetet e pushtetit, panel kontrolli Car etj.
Pajisje mjekësore
komunikimi Pajisje
Pajisje automatizimi
automotive Electronics
orkestrim

parametrat teknike

1.SPECIFIKIMET detaj:
lloj:KAN-B2-SW25P39Y    
Kategoria e ndërtimit:D
mënyrës së përdorimit:Aksioni Rocker
konfiguracion:Single-Pol Single-Nëpërmjet (SPST)
Forma terminal:#187 lidhni shpejt Terminalin
rritje:Snap-In
mbrojtje:IP65
1.1operative KARAKTERISTIKAT

Karakteristikat

njësitë

standardet

shënim

vë në veprim forcë

N

4±1.5 Max

origjinal 4±1.5  .

kontakt forcë

N

0.4 Min

origjinal 0.4 Min

elektrik pastrim

mm

3 Min

origjinal 3 Min

shënim:
vë në veprim Force:Forca e nevojshme për të lëvizur actuator nga lirë në pozicionin e operacionit
1.2 KARAKTERISTIKA TË PËRGJITHSHME
1.2.1Aplikimi Ky specifikim është aplikuar në KAN lëkundës Kalo përdoret për pajisjet elektronike.
1.2.2 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=443858.63074 from this server. That’s all we know.
1.2.3Kushtet e provës Përveç nëse specifikohet ndryshe. Kushtet atmosferike për të bërë matjet dhe testet janë si më poshtë  
temperatura e ambientit:15~ 35a "ƒ
Lageshtia relative:45~ 85%
presionin e ajrit:86~ 106kPa (860~ 1060 mbar)
Nëse ndonjë dyshim dalin në gjyq. Testet do të kryhen në kushtet e mëposhtme.  
temperatura e ambientit:20±2℃
Lageshtia relative:60~ 70%
presionin e ajrit:86~ 106kPa (860~ 1060 mbar)
1.3 ndërtimi pamjen dhe dimensionet
1.3.1 Shfaqja Switch duhet të kenë përfunduar të mirë, dhe nuk plas ndryshk ose dështimet plating.
1.3.2 Ndërtimi dhe dimensionet Referojuni vizatim individuale produktit.
1.4. specifikimet elektrike

NO.

artikuj

provë kushtet

kriteret

1.4.1

kontakt 

rezistencë

do të të jetë matur në 12A 

24VDC nga tension rënie 

metodë pas disa 

operacionet pa ngarkesë.

i aplikuar pozitë: 

Ndërmjet terminal dhe 

terminal  

30mΩ MAX

1.4.2

Izolimi 

rezistencë

provë tension:500VDC, 

matur pas 1 min 

±5s

i aplikuar pozitë: 1)

Ndërmjet terminal dhe 

terminal 

2)Ndërmjet terminal 

dhe terren

100MΩ MIN

1.4.3

tension 

provë

në vazhdim provë tensionet 

do të të jetë i aplikuar për 1 min.

(Cut-off  aktual:0.5mA)

1)Ndërmjet terminal dhe 

terminal :2000VAC / min 

(50~ 60Hz)

2)Ndërmjet terminal dhe 

terren: 2500VAC / min 

(50~ 60Hz)

jo jopërçues 

Thyej

do të ndodh

1.5. MJEDISI REZISTENCA

NO.

artikull

provë kushtet

kriteret

1.5.1

të ftohtë

pas duke testuar në

 -25±2℃ për 96 orë, 

the ndryshim do të të jetë

 i lejuar në qëndrim 

nën normal dhomë

 temperaturë dhe 

lagështi kusht 

për 1orë, dhe atëherë

 matje 

do të të jetë i bërë brenda 

1 h. ujë pika

 do të të jetë hequr.

kontakt 

rezistencë

(artikull 4.1): 

100mΩ MAX

Izolimi 

rezistencë

 (artikull 4.2):

50MΩ MIN

tension provë:

 (artikull 4.3)

jo jopërçues 

Thyej 

do të ndodh.

operativ 

karakteristikë 

(artikull 5.1):

operativ 

karakteristikë 

shumëllojshmëri brenda 

±10% të 

i caktuar vlerë .

jo anomalitë 

do të të jetë 

i njohur në 

shfaqje dhe 

ndërtim.

1.5.2

thatë nxehtësi

pas duke testuar në 

105±2℃ për 96 orë, the

 ndryshim do të të jetë 

i lejuar në qëndrim nën

 normal dhomë 

temperaturë dhe lagështi 

kusht për 1orë, 

dhe atëherë matje

 do të të jetë i bërë brenda 1 orë.

1.5.3

lagur nxehtësi

pas duke testuar në 40±2℃ 

dhe 90-95%RH 

për 96 orë, the ndryshim 

do të të jetë i lejuar në

 qëndrim nën normal 

dhomë temperaturë

 dhe lagështi kusht 

për 1orë, dhe atëherë

 matje do të të jetë 

i bërë brenda 1 orë.

 ujë pika do të 

të jetë hequr.

1.5.4

ndryshim të

temperaturë

pas 20 ciklet të 

në vazhdim kushtet the

 ndryshim do të të jetë i lejuar 

në qëndrim nën 

normal dhomë temperaturë 

dhe lagështi 

kusht për 1orë, dhe atëherë

 matje 

do të të jetë i bërë brenda 1 orë.

 ujë pika do të 

të jetë hequr.

1.5.5

Kripë mjegull

ndryshim do të të jetë kontrolluar 

pas në vazhdim që të mos.

1) temperaturë: 35±2℃

2) Kripë zgjidhje: 5±1%

 (solids nga masë)

3) kohëzgjatje: 24±1orë

pas provë, kripë depozitë

 do të të jetë hequr në 

running ujë 

jo jashtëzakonshme 

gërryerje do të 

të jetë i njohur 

në metal pjesë

1.6. Saldim KARAKTERISTIKAT

 

1.6.1

 

lidhës aftësi

ndryshim provë nën i tillë 

kushtet dhe inspektoj pas. 

1ï ‰ ndryshueshëm temperaturë 

varg ï¼š235±5℃;

2ï ¼ ‰ Dip time:3±0.5s;

 

The zonë të rënie e horizontit kallaj 

duhet capture the 

95% ngopura 

zonë

 

1.6.2

 

rezistencë në 

bashkim nxehtësi

 

The ndryshim do të të jetë inspektoj 

nën i tillë kushtet poshtë

temperaturë dhe ngopura kohë

gjykim masë

temperaturë

ï¼â "ƒï¼ ‰

Koha (s)

vend i caktuar saldim metodë

260±5

5±1

bashkim metodë

350±5

3±0.5

 

 

të gjithë të the shfaqje, 

motor funksione, 

elektrik Vetitë 

janë jo jonormal.  

1.7. durim

NO.

artikull

provë kusht

kriteret

1.7.1

durim

(sipas në

 UL61058)

13A 125VAC

ndryshim do të të jetë operohet sipas në 

në vazhdim rend

(Test1 ~ test2)

 

tension

aktual

pushtet 

faktor

operacion 

normë

numër të

 operacion

Test1

125V

13.45A

0.75-0.8

6-10

ciklet / min

50ciklet

test2

125V

13A

0.75-0.8

6-10

ciklet / min

6000ciklet

tension provë(Cut-off aktual:0.5mA)

1GPA 125/250VAC ;

ndryshim do të të jetë operohet 6,000 ciklet në 

15-20 ciklet / min.

provë tensionet do të të jetë i aplikuar për 1 min

Izolimi 

rezistencë

(artikull 4.2): 

30MΩ MIN

tension 

provë:

Terminal 

dhe terren:

1000VAC

jo jopërçues 

Thyej 

do të ndodh.

operativ 

karakteristikë 

(artikull 5.1):

operativ 

karakteristikë 

shumëllojshmëri 

brenda ±20% 

të i caktuar 

vlerë .

6000 ciklet 

temperaturë 

ngrihem:30℃ MAX;

10,000 ciklet 

temperaturë 

ngrihem:55℃ MAX;

 

jo 

anomalitë 

do të të jetë 

i njohur 

në shfaqje 

dhe 

ndërtim

1.7.2

durim

(sipas në 

EN61058-1

/IEC61058-1)

10 (8) A 250VAC

ndryshim do të të jetë operohet 10,000 ciklet në 

15~ 20 ciklet / min

tension provë(Cut-off aktual:0.5mA)

provë tensionet do të të jetë i aplikuar për 1 min.

Izolimi 

rezistencë

(artikull 4.2): 

50MΩ MIN

tension provë:

Terminal dhe 

terminal:750VAC

Terminal dhe 

terren:1500VAC

jo jopërçues 

Thyej 

do të ndodh.

operativ 

karakteristikë 

(artikull 5.1):

operativ 

karakteristikë 

shumëllojshmëri 

brenda ±20% 

të i caktuar 

vlerë .

temperaturë 

ngrihem:55℃ MAX

jo anomalitë 

do të të jetë 

i njohur në 

shfaqje dhe 

ndërtim

2. vizatim & DIMENSION:

3. CIRCUIT DIAGRAM:

4.1

paketim material:

plastik çantë  
Të dyfishtë-shtresa letër kuti kartoni

4.2

paketim numër:

100 copë për çantë 
10 çanta për i brendshëm kuti kartoni
2 i brendshëm kartona për anijeve kuti kartoni

çdo anijeve kuti kartoni 2000 copë

4.3

peshë:

bruto peshë:  13.75kg

Neto peshë:   12.56kg  

4.4

madhësi:

31 x26 X27 CM /0.022CBM

Na kontaktoni