+86-0512-62885849

EN
Të gjitha kategoritë

shtëpi /Produkte /Button Push Switch /Button Push Metal Switch

MW22-A0F1L624-B3ZA SUS304 metalike papërshkueshëm nga uji shtytje button switch me 25A

seri:seri MW22

Detail shpejtë:

lloj:                                  MW22-A0F1L624-B3ZA  
Kategoria e ndërtimit:  tipi D
mënyrës së përdorimit:         Push button switch
konfiguracion:                 Single-Pole Single -Throw (SPST)
Forma terminal:                lidhës Terminal
mbrojtje:                       IP67
Ratings                            16A 250VAC                        
përballojë tensionit         1000VAC,1Min

Vërejtje

SIGURIA MIRATIMI & VLERËSUAR:

i miratuar vlerësim

shenjë

referim jo.

16A 250VAC

UL&kultura

 

 

VDE

 

 

CQC

 


 PJESË LISTA: 

shënim: plastike kthyer nuk duhet të tejkalojë 20%.

NO.

sasi

artikuj

material

1

1

bushings

çelik i pandryshkshëm

2

1

bazë

PBT; PC; PA6T

3

 1

actuator

PC; çelik i pandryshkshëm

4

1

kuvendi Inner

POM / PA66

5

1

pranverë 

çelik

6 1

nënshkrimin

Silicone

7 1

O-unazë

Silicone

8 1

Terminal

Bronzi argjend praruar

9 1

Hex arrë

Nikel kromuar bronzi

Aplikimet

i madh largët
kontrollues dhe kontrollues i lëvizshëm largët

orkestrim
Pajisje mjekësore

Telekomunikacioni dhe pajisjet e rrjeteve
Kompjuter & periferikësh
Instrumentation dhe kontrollet

pajisjet industriale elektronike
kontrollues industriale largët
Pajisje mjekësore
komunikim
Kontrollet në natyrë

Ndërtesa publik, siguria në shtëpi, ndërtimin e biznesit, pajisje industriale…etj.

parametrat teknike

3.1   i përgjithshëm
3.1.1  Aplikacion        Ky specifikim është aplikuar për të KAN-J4 energji kaloni përdoret për pajisjet elektronike.
3.1.2 Operative varg temperatura       -25 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=301832.174264 from this server. That’s all we know.                                 
3.1.3  kushtet e provës           Përveç nëse specifikohet ndryshe. Kushtet atmosferike për të bërë matjet dhe testet janë si më poshtë
temperatura e ambientit:            15~ 35a "ƒ
Lageshtia relative:            45~ 85%
presionin e ajrit:                86~ 106kPa (860~ 1060 mbar)
Nëse ndonjë dyshim dalin në gjyq. Testet do të kryhen në kushtet e mëposhtme.
temperatura e ambientit:            20±2℃
Lageshtia relative:            60~ 70%
presionin e ajrit:                86~ 106kPa (860~ 1060 mbar)
3.2ndërtimi pamjen dhe dimensionet

3.2.1 shfaqje                Switch duhet të kenë përfunduar të mirë, dhe nuk plas ndryshk ose dështimet plating.
3.2.2Ndërtimi dhe dimensionet       Referojuni vizatim individuale produktit.

3.3.  elektrik Karakteristikat 

NO.

artikuj

kushtet e provës

3.3.1

rezistenca e kontaktit

Rezistenca kontaktit duhet të jetë 100mΩ(Max).

3.3.2

rezistenca izolimin

Ajo matet me 500V DC 1minute duhet të jetë 100 milionΩ(Min).

3.3.3

Forca dielektrike

AC 1000V,1min.(para provë durimin)

 AC 2000V,1min.(pas provë durimin)

3.4 mekanik Karakteristikat 

artikull

Përshkrim

Kushtet e provës

1

Forca operative

1.5N ~ 3.5N

2

Jeta operativ

Jeta mekanike të gjithë 50 000 ciklet

3

Kontakt Hapësira

Min. 3.0mm (IEC61058)

3.5qëndrueshmëri 

 NO.

artikull

gjendja Test

kriteret

3.5.1

durim

(Sipas

 UL61058)

16A 250VAC 

Switch do të operohet në përputhje me sekuencën vijuese

(Test1 ~ test2)

 

tension

aktual

faktor pushtet

shkalla operacion

Numri i operimit

Test1

250VAC

5A 

0.75-0.8

6-10

ciklet / min

50ciklet

test2

250VAC

5A 

0.75-0.8

6-10

ciklet / min

6000ciklet

prova Voltage(Cut-off aktuale:0.5mA)

16A 250VAC 

Switch do të operohet 50,000 cikle në 15-20 ciklet / min.

tensione Test do të zbatohen për 1 min

rezistenca izolimin(artikull 4.2):

50MΩ MIN

prova Voltage:

Terminal dhe terren:1000VAC

Nuk ka ndarje dielektrike do të ndodhë.

karakteristike Operative (artikull 5.1):

Operative të ndryshme karakteristike

brenda ±20% i specifiedvalue .

6000 Rritja ciklet temperature:45MAX;

10,000 Rritja ciklet temperature:55 MAX;

 

Nuk anomalitë do të njihet në pamjen dhe të ndërtimit

3.5.2

durim

(Sipas EN61058-1

/IEC61058-1)

16A 250VAC 

Switch do të operohet 50,000 cikle në 15 ~ 20 cikle / min

prova Voltage(Cut-off aktuale:0.5mA)

tensione Test do të zbatohen për 1 min.

rezistenca izolimin(artikull 4.2):

50MΩ MIN

prova Voltage:

Terminal dhe terminal:750VAC

Terminal dhe terren:1500VAC

Nuk ka ndarje dielektrike do të ndodhë.

karakteristike Operative (artikull 5.1):

Operative të ndryshme karakteristike

brenda ±20% i specifiedvalue .

Rritja e temperatures:55 MAX

Nuk anomalitë do të njihet në pamjen dhe të ndërtimit


3.6. bashkim
Lidhës aftësia dhe Rezistenca ndaj nxehtësisë shitur sipas IEC 68-2-20

4.vizatim & DIMENSION: