+86-0512-62885849

EN
Të gjitha kategoritë

shtëpi /Lajme

SWITECH, specializuar në çelsin e mikro për 27 vjet

kohë: 2015-09-10

Ne jemi te specializuar në prodhim çelsin miniaturë aplikuar në një shumëllojshmëri të pajisjeve për 27 vjet, të tilla si Micro Switch, prekshëm Switch, Switch i papërshkueshëm nga uji, Switch Rotary, Rocker Switch, Slide Switch, Toggle Switch, Button Push Switch, Presioni Switch dhe elektrike Rakord etj. Klientët tanë janë korporata të famshme publike të brendshme, si Joyoung, H&T, Topband , Newcapec, Routon , Haier, Siasun, Treyo. Gjithashtu ne bashkëpunojmë me markë shumë e famshme jashtë shtetit, si vorbull, Siemens, Electrolux, Panasonic, Eaton, Emerson etj. Në mënyrë që të jenë më konkurrues në çmim, Kompania jonë themeluar fabrikën e vet në Kinë, 2003. në ditët tona, ne kemi 1050 punonjësit për të siguruar sinqerisht shërbimin tonë të bazuar në 1 fabrikë Tajvan, dhe 2 fabrikat në Kinë. Prodhimi vjetor ka arritur 200 milion copë. Previous: Whirlpool Inspet në fabrikën tonë